Cestou nitra k celku skutečnosti

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 571 v souboru /data/web/virtuals/100870/virtual/www/domains/ctrs.cz/includes/menu.inc).

Cestou nitra k celku skutečnosti

I v roce 2017 se budeme setkávat ve zvukových lázních Dajána

bližší informace a přihlašování na http://www.dajanapraha.cz

V rámci cyklu

Od sebevyjádření k podstatě

Jak se prezentujeme navenek a kým ve skutečnosti jsme? Je mezi těmito kvalitami napětí? Daří se nám realizovat sebe sama? Či vnímáme  nevyužité možnosti?

Klademe si podobné otázky? Pokud ano, jaké je trávit s nimi každý běžný den?

Podporou na cestě a součástí naší duchovní praxe se mohou stát naše setkávání.

 

Tvoříme  kolem  naší společnosti  okruh přátel. Lidí, kteří se dívají podobným směrem, jsou otevření  poznání a vnitřnímu vývoji,  spíše plni otázek než odpovědí.  Setkávání v centru Dajána navrhl Petr Piňos. Jana a Dan Čadovi jsou naši přátelé a také výborní lidé, kteří uprostřed města, kousek od metra, vytvořili hudební oázu, místo klidu, čistoty, léčení a sebepoznání. Večerem nás budou provázet. Jejich léčivé tóny přinášejí uvolnění, ponoření se do nitra, překročení  osobních hranic i hlubší propojení s celkem.  Záleží na každém z nás.  Přijďte, je to příležitost zažít zcela novou zkušenost.

Druhá část večera je určená k setkání a jemnému sdílení nás všech.  Kde právě na své cestě jsme, kam směřujeme, na čem nám záleží? Rádi abychom se společně zastavili a procítili  hodnotu a sílu svojí i společného kruhu.

Centrum Dajána se nachází na adrese Doudlebská 4, Praha 4 - Pankrác (2 min od metra, naproti OC Arkády)

Podrobnější informace o centru,  případně popis cesty  k němu viz.  http://dajanapraha.cz

Za ČTS se na vás těší Jana Dudová